Apie mus

Lietuvos geografinė padėtis gana sudėtinga; daug apsiniaukusių, lietingų, vėjuotų dienų, žiemos trumpos, nepastovios, dažni atodrėkiai, šlapdribos. Vis dėlto Lietuvos gyventojai, o ypač vaikai ir jaunimas mėgsta slidinėti po apsnigtus miškus, su vėjeliu leistis nuo kalnų.
Žmonėms, daug laiko praleidžiantiems uždarose patalpose, nematantiems saulės, kvėpuojantiems oru su deguonies stoka ir dulkiu gausa, pabūti gamtoje spustelėjus šaltukui – didelė laimė, neišsemiamos sveikatos šaltinis.
Ignalina nuo seno garsėja žiemos sporto varžybomis bei pramogomis, nes čia sniegas iškrenta anksčiausiai ir išsilaiko ilgiausiai.
Lietuvos žiemos sporto centras įsikūręs Ignalinos miesto pakraštyje prie Žaliojo ežero. Nors centras specializuotas žiemos sportui, aktyviam poilsiui ir turizmui žiemą, tačiau dirba ir kviečia pailsėti ežero ir miškų tyloje ištisus metus.
Aktyviam poilsiui žiemą čia įrengtos ir veikia 4 kalnų slidinėjimo trasos su 4 pakėlėjais, su 2 sniego gaminimo sistemomis. Viena kalnų slidinėjimo trasa su pakėlėju skirta vaikams ir pradedantiesiems, viena varžybų vykdymui( kada nevyksta varžybos-mėgėjiškam slidinėjimui),dvi mėgėjiškam slidinėjimui. Slidinėjimo trasos ruošiamos su specialia mašina.
Vasarą siūlome poilsį prie ežero, maudynes, krepšinio, tinklinio, lauko teniso aikšteles, treniruoklių salę. Pagal pageidavimus ištisus metus organizacijų ir įmonių darbuotojams rengiame varžybas, sporto šventes, iškylas, poilsį gamtoje.