Web kamera
Lankomumas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kaip mus rasti?
Apie mus
Lietuvos geografinė padėtis gana sudėtinga; daug apsiniaukusių, lietingų, vėjuotų dienų, žiemos trumpos, nepastovios, dažni atodrėkiai, šlapdribos. Vis dėlto Lietuvos gyventojai, o ypač vaikai ir jaunimas mėgsta slidinėti po apsnigtus miškus, su vėjeliu leistis nuo kalnų.
Žmonėms, daug laiko praleidžiantiems uždarose patalpose, nematantiems saulės, kvėpuojantiems oru su deguonies stoka ir dulkiu gausa, pabūti gamtoje spustelėjus šaltukui – didelė laimė, neišsemiamos sveikatos šaltinis.
Ignalina nuo seno garsėja žiemos sporto varžybomis bei pramogomis, nes čia sniegas iškrenta anksčiausiai ir išsilaiko ilgiausiai.
Lietuvos žiemos sporto centras įsikūręs Ignalinos miesto pakraštyje prie Žaliojo ežero. Nors centras specializuotas žiemos sportui, aktyviam poilsiui ir turizmui žiemą, tačiau dirba ir kviečia pailsėti ežero ir miškų tyloje ištisus metus.
Aktyviam poilsiui žiemą čia įrengtos ir veikia 4 kalnų slidinėjimo trasos su 4 pakėlėjais, su 2 sniego gaminimo sistemomis. Viena kalnų slidinėjimo trasa su pakėlėju skirta vaikams ir pradedantiesiems, viena varžybų vykdymui( kada nevyksta varžybos-mėgėjiškam slidinėjimui),dvi mėgėjiškam slidinėjimui. Slidinėjimo trasos ruošiamos su specialia mašina.
Žiemą veikia slidinėjimo, vasarą kito sporto inventoriaus nuomos punktas. Yra rusiška(vasarą) ir suomiška pirtis. Veikia kavinė – baras.Nakvynei siūlome viešbutį, kotedžus, vasaros tipo namukus.
Vasarą siūlome poilsį prie ežero, maudynes, valtis, vandens dviračius, riedučių trasą, dviračių ir riedučių nuomą, krepšinio, tinklinio, lauko teniso aikšteles ir sportinio inventoriaus nuomą. Nuomojame salę pokyliams ir susitikimams. Pagal pageidavimus ištisus metus organizacijų ir įmonių darbuotojams rengiame varžybas, sporto šventes, iškylas, poilsį gamtoje.

veiklos ataskaita 2016
Orai
Orai, orų prognozė Ignalinoje - Orai24.lt
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPartneriai
Kambarių rezervavimas